O NAS

Tworzymy zgrany duet.

Ania jest ilustratorką i projektantką graficzną, posiada także uprawnienia pedagogiczne. Oprócz ilustrowania trochę też pisze, całkiem nieźle rymuje.
Jej prace można obejrzeć na portalu Behance, oraz na stronie jej firmy – Sasanka Studio.

Henryk jest malarzem, świetnie sprawdza się też jako ilustrator, oraz muzykant – jest odpowiedzialny za podkład dźwiękowy podczas spektakli grany na marimbie, duduku czy drumli.
Tutaj obejrzeć można jego twórczość malarską.

Wspólnie wybieramy i ilustrujemy najciekawsze dzieła literackie, aby za pomocą Kamishibai snuć barwne opowieści. Wymyślamy też własne historie!

Nieustannie rozwijamy nasze doświadczenie w pracy z maluchami, a kontakt z dziećmi inspiruje nas i daje energię do tworzenia kolejnych przedstawień.

W Kamishibai zafascynowały nas możliwości jakie niesie ze sobą ten rodzaj kontaktu z widzem. Szczególnie ważny jest dla nas język ilustracji, którym posługujemy się w trakcie przedstawienia. Tekst i obraz są tutaj zgraną i dynamiczną jednością. Zdarza się nawet, że tekst stanowi tło dla rozbudzających wyobraźnię ilustracji.

Wszystkie przedstawienia ilustrujemy sami, ale powoli zaczynamy już współpracować z innymi artystami. Pierwszym gościem w Małym Teatrze Ilustracji jest Dobrusia Rurańska, której opowieść obrazkową pt. „Księżyc” można obejrzeć na naszych warsztatach albo kupić w formie Małego Teatrzyku – niezwykłej książki obrazkowej. Tworzenie ilustracji daje wiele radości, ponieważ wykonana przez nas praca trafia natychmiast do widza i możemy obserwować jak „żyje”. Gwarantuje to też niepowtarzalność naszych pokazów.

Nieustannie się rozwijamy. Nasze ilustracje biorą udział w wystawach, ostatnio nawet dostają nagrody! Utwierdza nas to w tym, że nasze spektakle są wartościowe, oraz ilustracje jakie tworzymy stoją na wysokim poziomie plastycznym. Przekonajcie się sami i sprawdźcie nasz Repertuar!

Pozdrawiamy wszystkich wielbicieli opowieści i ilustracji, oraz zapraszamy do podróży z nami w baśniowe światy!

Kontynuuj zakupy